KONST / Litografier / Färglitografi 12872038
nr 1287 2038
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1978, numrerad 104/200. Motivet: 32x92cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:27:07
700 kr
800 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson